Hipnoza Regresyjna Poprzednie Wcielenia | Regresja Do Poprzedniego Wcielenia |Muzyka Do Głębokiej Medytacji |Poznaj Swoje Poprzednie Wcielenia 최근 답변 279개

당신은 주제를 찾고 있습니까 “hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia – Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia“? 다음 카테고리의 웹사이트 https://you.xosotanphat.com 에서 귀하의 모든 질문에 답변해 드립니다: https://you.xosotanphat.com/blog/. 바로 아래에서 답을 찾을 수 있습니다. 작성자 Suit Your Mood 이(가) 작성한 기사에는 조회수 5,006회 및 좋아요 120개 개의 좋아요가 있습니다.

Table of Contents

hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia 주제에 대한 동영상 보기

여기에서 이 주제에 대한 비디오를 시청하십시오. 주의 깊게 살펴보고 읽고 있는 내용에 대한 피드백을 제공하세요!

d여기에서 Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia – hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia 주제에 대한 세부정보를 참조하세요

Regresja do poprzedniego wcielenia | Muzyka do głębokiej medytacji | Poznaj swoje poprzednie wcielenia
Czy zastanawiałeś się kim byłeś w poprzednim życiu? Z całą pewnością wielu z nas nurtuje to pytanie. Spotkanie z Mądrością poprzednich wcieleń to niezwykłe doświadczenie. Nasza muzyka do medytacji pomoże Ci wejść w wielowymiarową przestrzeń Twojej duszy, która pamięta wszystko. Połączenie z duszą pozwoli Ci dotrzeć do wspomnień z Twoich różnych historii życia w innych inkarnacjach. Ta medytacja relaksacyjna ma na celu wzmocnienie Twojego ciała i ducha. Da Ci poczucie ogromnej siły i ugruntowania. Poznaj swoje poprzednie wcielenia i skorzystaj z ich doświadczenia. To niezwykła lekcja życiowej mądrości…
📜 Kilka słów od twórców kanału:
Każdy dzień przynosi nam coś nowego. Chcemy, abyś niezależnie od sytuacji oraz emocji, które Cię wypełniają miał takie miejsce, w którym zawsze znajdziesz coś dla siebie. Coś, co pozwoli Ci na chwilę przenieść się w inny wymiar. Pragniemy, aby nasza muzyka stałą się swego rodzaju terapią dla duszy i ciała.
Napisz, czy odnalazłeś u nas to, czego szukałeś. Robimy wszystko, żeby tak było…
Pozdrawiamy
‘Suit Your Mood’
#MuzykaDoMedytacji
#GłębokaMedytacja
#PoprzednieWcielenia
#DeepMeditationMusic
Polecamy także:
– Połączenie z Wyższym Ja | Odkryj swój cel | 741 Hz | Muzyka do medytacji | Przebudzenie intuicji
https://youtu.be/Eo80ibHvIHs
– Spotkanie z przewodnikiem duchowym | Muzyka do medytacji | Połączenie z Wyższym Ja
https://youtu.be/zQjBfWfFNxU
– Połączenie ze Źródłem | Muzyka podnosząca wibracje | Medytacja połączenia z duszą
https://youtu.be/n_4y953jpAg
– Czakra Gwiazdy Duszy | Połączenie z Wyższą Jaźnią | Muzyka aktywująca Czakrę Gwiazdy Duszy
https://youtu.be/zPBe94QKahk
– Czakra Gwiazdy Ziemi | Połączenie z Matką Ziemią | Muzyka aktywująca Czakrę Gwiazdy Ziemi
https://youtu.be/qxiZeO_kRck
Facebook: https://www.facebook.com/Suit-Your-Mood-101424658736825
Subscribe: https://www.youtube.com/channel/UCLY8_zHsqTzD9-JEDgbT7Pg?sub_confirmation=1

hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia 주제에 대한 자세한 내용은 여기를 참조하세요.

Hipnoza Regresyjna – Hipnoza Zmiany Sandra Jakubowska

Trzeba jednak mieć na uwadze, że celem hipnozy, w tym regresji do poprzednich wcieleń, jest uwolnienie się od traumy, a nie przypominanie sobie …

+ 여기에 표시

Source: sandrajakubowska.pl

Date Published: 9/8/2022

View: 3940

Hipnoza Regresyjna – Hipnotyczna Regresja

W hipnozie regresyjnej można cofnąć się zarówno do swoich poprzednich wcieleń, jak i czasu pomiędzy wcieleniami. Dzięki temu można odkryć swoje prawdziwe JA i …

+ 여기에 자세히 보기

Source: daniel-mach.com

Date Published: 4/1/2021

View: 2020

reinkarnacja – Gabinet Psychoterapii – Barbara J. Branka

Hipnoza regresyjna do poprzednich wcieleń – reinkarnacja – (Past Life Regression PLR) – co to jest? • Jest to podróż umysłu (głównie w stanie głębokiego …

+ 여기에 보기

Source: www.bjb-terapia.com

Date Published: 5/8/2022

View: 6815

Podróż do poprzednich wcieleń: badania prof. Stawowskiej

Lia Stawowska, która za pomocą hipnozy regresyjnej przenosiła ludzi do … Czy nosimy w pamięci wspomnienia z poprzednich wcieleń?

+ 여기에 표시

Source: facet.onet.pl

Date Published: 7/17/2022

View: 4161

Badanie poprzednich wcieleń – Hipnoza Gdańsk

Eksploracja przeszłych wcieleń. Choć doświadczenie niezwykłe i mogące wyjaśnić wiele z obecnego życia, to jednak badanie poprzednich wcieleń dedykuje dla …

+ 여기에 더 보기

Source: hipnozagdansk.org

Date Published: 10/5/2021

View: 9291

Regresja hipnotyczna: czy warto PAMIĘTAĆ POPRZEDNIE …

Poprzednie wcielenia. … Nie wnikam w to, czy „wizje” regresyjne są zgodne z prawdą historyczną. … Czy warto doświadczyć poprzedniego życia?

+ 여기에 보기

Source: prekognicja.pl

Date Published: 11/29/2021

View: 4151

Hipnoza do poprzednich wcieleń – regresja reinkarnacyjna

Regresja hipnotyczna do poprzednich wcieleń stanowi część pracy z regresją duchową do życia między życiami i poprzednich wcieleń. Regresję hipnotyczyną stosuje …

+ 여기를 클릭

Source: instytutduszy.pl

Date Published: 11/17/2021

View: 6463

Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń

Odkrył, że dzięki hipnozie mogą nie tylko przypomnieć sobie wspomnienia z przeszłości, ale też swoje poprzednie wcielenia. Autor dowiódł, że reinkarnacja …

+ 여기에 보기

Source: studioastro.pl

Date Published: 6/22/2022

View: 4202

주제와 관련된 이미지 hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia

주제와 관련된 더 많은 사진을 참조하십시오 Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia. 댓글에서 더 많은 관련 이미지를 보거나 필요한 경우 더 많은 관련 기사를 볼 수 있습니다.

Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia
Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia

주제에 대한 기사 평가 hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia

 • Author: Suit Your Mood
 • Views: 조회수 5,006회
 • Likes: 좋아요 120개
 • Date Published: 2022. 3. 18.
 • Video Url link: https://www.youtube.com/watch?v=hPpL4nYHv5c

Jak przypomnieć sobie swoje poprzednie wcielenie?

Jak przypomnieć sobie poprzednie wcielenie?
 1. Regresja – to technika wykorzystująca hipnozę w celu odzyskania wspomnień z poprzednich wcieleń lub wcielania się w postaci wydarzeń, chwil, myśli, czy obrazów. …
 2. Medytacja – głęboka medytacja może pomóc ci w wywołaniu regresji.

Jak zrobić regresje do poprzedniego wcielenia?

Polega na wprowadzeniu w stan głębokiego relaksu, w którym możliwe jest cofanie świadomości do okresu, gdy zaistniało traumatyczne wydarzenie. Przeżycia traumatyczne, których dusza doświadczyła w trakcie kolejnych wcieleń stają się blokadą (Karmą), która wpływa na całe życie.

Ile kosztuje hipnoza regresyjna?

Bez względu na rodzaj terapii (czy to będzie hipnoza terapeutyczna, hipnoza regresyjna, relaksacja z wizualizacją czy też sesje coaching`u) cena jest stała. Każda godzina wspólnej pracy to 250,- zł.

Czy hipnoza regresyjna jest bezpieczna?

Hipnoza regresyjna jest w pełni bezpiecznym rodzajem hipnozy. Profesjonalny hipnoterapeuta początkowo zbiera informacje na temat problemu, a następnie wprowadza klienta w trans hipnotyczny. Osoba zahipnotyzowana może odczuwać lekki stres, strach czy uczucie niepokoju w miarę zbliżania się do problemu.

Po czym poznać że znaliśmy się w poprzednim wcieleniu?

Bratnie dusze silnie się przyciągają Czas z bratnią duszą pędzi jak szalony. Zgodność astrologiczna pomiędzy duszami. Niewytłumaczalna niechęć do drugiej połówki.

Ile wcieleń ma starą dusza?

Cykl inkarnacyjny trwa zawsze dziewięć wcieleń, podczas których Dusza ma zgromadzić konkretny zestaw doświadczeń. Dopóki nie opanuje wystarczająco lekcji, istnieje zawieszona pomiędzy obecnym a następnym poziomem rozwoju, co może odczuwać jako dodatkowe obciążenie, dyskomfort, wyzwanie.

Czy ktos pamieta poprzednie życie?

Zagadką pamięci z poprzednich wcieleń jest jej tymczasowy charakter. Według statystyk, wspomnienia pojawiają się w pierwszych latach życia dziecka i utrzymują (z różnym natężeniem) przez kilka lat, zanikając całkowicie do wejścia w okres dojrzewania.

Czy dzieci pamiętają poprzednie wcielenia?

Okazuje się, że większość (60 procent) dzieci z pamięcią poprzednich wcieleń stanowią chłopcy. 90 procent dzieci ma w nowej inkarnacji tę samą płeć, co w dawnej, a 70 procent twierdzi, że w minionym życiu umarło śmiercią nagłą bądź tragiczną.

Czy hipnoza jest możliwa?

Hipnoza działa, ale inaczej niż mogło Ci się wydawać. Hipnoza działa jako narzędzie zmiany stanu świadomości. Z tej zmiany mogą wynikać praktyczne korzyści, zwłaszcza w interwencjach dotyczących subiektywnych objawów. Może też oferować wsparcie dla klasycznych metod interwencji i realnie zwiększać jej skuteczność.

Czy hipnoza może pomóc w depresji?

Tak, zgodnie z badaniami przeprowadzonymi m. in. w Meksyku, niektóre objawy depresji udaje się, dzięki hipnozie istotnie osłabić. Sześć cotygodniowych sesji hipnozy prowadzonych dla grupy kilkunastu osób okazało się bardzo skuteczne i spowodowało przejście ze stanu umiarkowanego do łagodnego.

Czy można nie wybudzić się z hipnozy?

Z hipnozy nie można się wybudzić

Ze stanu hipnozy można wybudzić się samoistnie. Szczególnie ma to miejsce w momencie realnego zagrożenia. Prowadzone były badania, podczas których do pokoju, w którym znajdowała się osoba zahipnotyzowana wpuszczano węża.

Ile sesji hipnozy?

Precyzyjna odpowiedź, przeznaczona dla konkretnej osoby, jeszcze przed pierwszym spotkaniem, nie istnieje. Bywa, że wystarczy jedna sesja. Innym razem potrzebne są dwie, trzy lub nawet sześć.

Czy hipnoza może zmienić człowieka?

Za pomocą hipnozy nie można zmienić charakteru człowieka, chociaż można wpłynąć na jego zachowania – z tego powodu z techniki tej korzysta się m.in. przy leczeniu uzależnień i fobii. Jeżeli osoba zahipnotyzowana podda się sugestii, może dokonać niezwykłych rzeczy.

Jak wyjść ze stanu hipnozy?

Ze stanu hipnozy można nie wyjść

Hipnoza to stan skupienia uwagi skierowanej do wewnątrz lub na zewnątrz. Kontroluje go klient, który może zainicjować lub przerwać to przeżycie w dowolnym momencie.

Jak hipnoza działa na mózg?

Podczas hipnozy osoba jej poddawana może doświadczać zjawisk, które zwykle nie są możliwe w normalnym stanie świadomości. Hipnozę porównuje się do „snu na jawie”. Po wprowadzeniu w ten stan jest się w pełni świadomym, ale maksymalnie skupionym na konkretnym obszarze, „wyłączając” poboczne bodźce.

Czy pamiętamy poprzednie wcielenia?

Zagadką pamięci z poprzednich wcieleń jest jej tymczasowy charakter. Według statystyk, wspomnienia pojawiają się w pierwszych latach życia dziecka i utrzymują (z różnym natężeniem) przez kilka lat, zanikając całkowicie do wejścia w okres dojrzewania.

Co Kościół mówi o reinkarnacji?

– teorii reinkarnacji przeczy chrześcijańska wiara w zmartwychwstanie; Pismo Święte wyraźnie mówi o zmartwychwstaniu: „Nadchodzi bowiem godzina, w której wszyscy, którzy spoczywają w grobach, usłyszą głos Jego: a ci, którzy pełnili dobre czyny, pójdą na zmartwychwstanie życia; ci, którzy pełnili złe czyny – na …

Na czym polega reinkarnacja?

Reinkarnacja jest czymś, co można by uznać za wspólny mianownik hinduistycznych wierzeń. Hindusi, podobnie jak chrześcijanie, wierzą, że dusza jest nieśmiertelna i została stworzona na podobieństwo boga.

Poprzednie życie. Czy istnieje reinkarnacja?

Wyobrażasz sobie, jak mogło wyglądać twoje poprzednie życie? Zastanawiasz się, kim byłeś w poprzednim wcieleniu? Jakie miałeś talenty? Przeczytaj, jak dowiedzieć się, czy twoja dusza reinkarnowała.

Uważa się, że każda dusza po trafieniu do nieba otrzymuje nową szansę powrotu na ziemię i rozpoczęcie nowego życia. Kiedy zostaje umieszczona w nowym ciele, pamięć o poprzednim wcieleniu zostaje jednak wyzerowana i ciężko udowodnić, że reinkarnacja istnieje. Są jednak ludzie, którzy w nią wierzą. Jak poznać, że twoja dusza reinkarnowała? Jak przypomnieć sobie poprzednie wcielenia?

Zobacz także: Radiesteta – kim jest i czym się zajmuje?

Poprzednie życie. Jak poznać, że twoja dusza reinkarnowała?

Zastanawiasz się, czy istnieje poprzednie życie twojej duszy? Te rzeczy mogą świadczyć o tym, że twoja dusza reinkarnowała.

Rozwinięta intuicja

Kiedy dusza wędruje przez kolejne wcielenia to zbiera różne doświadczenia. Dzięki temu więcej widzi, uczy się i postrzega wszystko w nieco inny sposób. Osoby ze starymi duszami mają więc bardzo rozwiniętą intuicję. Jest to związane z tym, co już przeżyły. Ich doświadczenia sprawiają, że są bardziej spostrzegawcze i wyczulone, trafnie oceniają ludzi i sytuacje, w których się znajdują, czują intencje innych osób.

Deja vu

Deja vu to trwające chwilę przebłyski świadomości, że dana sytuacja już kiedyś miała miejsce w naszym życiu. Czasem może je spowodować dźwięk lub zapach. Byłeś kiedyś w jakimś miejscu po raz pierwszy, ale miałeś wrażenie, że już tam kiedyś byłeś? To właśnie deja vu, które może być przebłyskiem z poprzednich wcieleń. Dusze poprzez deja vu próbują bowiem przekazać zebraną wiedzę do obecnego życia.

Zobacz także: Buławy w tarocie – znaczenie. Czym są i co symbolizują?

Zdolność współodczuwania

Dusze, które reinkarnowały, są bardziej dojrzałe i wyczulone na emocje innych, mają zdolność współodczuwania. Początkowo emocje innych ludzi mogą być błędnie odczytywane jako własne, jednak wraz z doświadczeniem łatwiej jest ocenić odczucia innych i skutecznie oddzielić się od ich negatywnego skutku. Stare dusze współczują i niosą pomoc, dbają o innych, biorą ich pod swoją opiekę, pomagają rozwiązywać konflikty.

Poczucie, że nie pasujesz do tego świata

Zdarza ci się czuć, że nie pasujesz do świata, w którym żyjesz? Czujesz, że chcesz od życia czegoś więcej, ale nie umiesz tego sprecyzować, tak, jakbyś był blisko celu, ale on wciąż pozostawał nieuchwytny? Mimo że masz przyjaciół i w życiu ci się układa, masz poczucie, że nie pasujesz do tego miejsca? To może oznaczać, że twoja dusza reinkarnowała.

Potrzeba odwiedzania miejsc

W zależności od stopnia rozwoju mamy do czynienia z dwoma typami starych dusz. Jedne odcinają się od świata, aby zgłębiać wiedzę i wykorzystywać w praktyce zdobyte doświadczenia. Inne czują jednak ogromną potrzebę poznawania świata i innych kultur. Oba typy dusz mają jednak wspólny cel, którym jest dotarcie do miejsca, w którym nikt nie będzie im przeszkadzał we wsłuchiwaniu się w siebie.

Wspomnienia z poprzednich wcieleń

W kulturze ludów wierzących w reinkarnację twierdzi się, że stare dusze widzą swoje poprzednie życie w snach. W snach mogą pojawić się fragmenty dawnych wspomnień, stare dusze mogą też ponownie doświadczać w nich danych wydarzeń i emocji. Widzą miejsca, w których nie były w obecnym życiu, ale ich wygląd odpowiada stanowi faktycznemu. Tak jest, ponieważ dusza już tam była.

Irracjonalne lęki

Czujesz czasami irracjonalny lęk? Czasem to, co bierzemy za zaburzenia lękowe, może być ostrzeżeniem od duszy, która w poprzednim wcieleniu tego doświadczyła. Osoba, która kiedyś spadła, może mieć teraz lęk wysokości. Jeśli utonęła, w obecnym życiu może panicznie bać się wody. Moment śmierci zawsze napawa nas strachem. Stara dusza mogła już przechodzić w zaświaty wiele razy, za każdym razem w inny sposób.

Zobacz także: Oko Horusa – pochodzenie i znaczenie symbolu

Poprzednie wcielenia – dlaczego ich nie pamiętasz?

Zastanawiasz się, dlaczego nie pamiętasz, jak wyglądało twoje poprzednie życie? To proste – teraz jesteś tutaj, aby żyć tym życiem, a nie po to, aby pamiętać o trudnościach z przeszłości. Pamiętanie poprzednich wcieleń mogłoby powodować ogrom niepokoju i zamieszania w twojej głowie. Wyobraź sobie, że w poprzednim życiu byłeś bogatym człowiekiem, którego wszyscy szanowali, a teraz ledwo wiążesz koniec z końcem. Jak by to wpłynęło na twoją postawę względem obecnego życia?

Wiedza o tym, kim byłeś w poprzednim wcieleniu przechowywana, jest tylko w twojej podświadomości. Niestety nasz mózg nie jest rozwinięty na tyle, aby uzyskać dostęp do tej wiedzy, jest w stanie dotrzeć tylko do niewielkiego kawałka pamięci. Zdarzają się dzieci, które pamiętają poprzednie życie – zazwyczaj są to małe dzieci do szóstego roku życia. Z upływem czasu jednak i one w nowym wcieleniu szybko o nim zapominają.

Mimo iż najlepiej skoncentrować się na obecnym życiu, warto dowiedzieć się też czegoś o swoich poprzednich wcieleniach. Dzięki temu możemy sobie uświadomić źródło teraźniejszych problemów, wyjaśnić cel, który mamy w życiu i zrozumieć lekcje, które powinniśmy przerobić w aktualnym wcieleniu. Wiedza o tym, kim kiedyś byłeś, pozwoli ci pozbyć się zbędnych przekonań i zachowań, uzdrowić emocje, umożliwić dostęp do zdolności, które kiedyś miałeś rozwinięte, zrozumieć problemy w związkach.

Zobacz także: Bratnia dusza – co to znaczy?

Jak przypomnieć sobie poprzednie wcielenie?

Wiedzę o swoich poprzednich wcieleniach możesz zdobyć dzięki wielu technikom.

Regresja – to technika wykorzystująca hipnozę w celu odzyskania wspomnień z poprzednich wcieleń lub wcielania się w postaci wydarzeń, chwil, myśli, czy obrazów. Najczęściej stosuje się ją jako metodę rozwiązywania poważnych problemów emocjonalnych. Regresja wykorzystuje moc podświadomości. Często jest mechanizmem obronnym i pojawia się np. w wyniku stresu. Hipnotyzer prowokuje regresję, która pozwala cofnąć się pamięcią do czasu, kiedy zaistniało traumatyczne doświadczenie i umożliwia usunięcie blokady i radość z życia. Pozwala ona na opis rzeczywistości, w której dusze przebywają między narodzinami a śmiercią.

Medytacja – głęboka medytacja może pomóc ci w wywołaniu regresji.

Sny – w tym celu zwracaj uwagę na powtarzające się motywy w snach. Spróbuj odróżnić zwykły sen od tego, który ma jakieś przesłanie. Dobrą metodą, która może ci w tym pomóc, jest zapisywanie swoich snów, aby później móc je przeanalizować i złożyć w całość.

Deja vu – wydarzenia, które być może już przebyłeś, uczucia wywołane przez konkretną muzykę. Jeśli doświadczasz często deja vu, zastanów się głębiej nad tym, co je wywołuje.

Przywołanie wspomnień z poprzednich wcieleń – przypomnij sobie swoje ulubione zabawy z dzieciństwa, być może była jakaś szczególna, którą uwielbiałeś? Zastanów się, co cię szczególnie pociąga – być może twoje hobby jest niestandardowe? Pomyśl również, czy masz dziwne obawy lub fobie, niekontrolowane nawyki, bóle niewiadomego pochodzenia. A może masz specyficzne znaki na ciele? Mogą one wskazywać na to, w jaki sposób twoja dusza zginęła w poprzednim wcieleniu. Masz jakiś ulubiony okres w historii? Może średniowiecze? Jeśli tak, istnieje prawdopodobieństwo, że twoja dusza żyła w tamtych czasach. Połącz te wszystkie informacje i postaraj się przeanalizować ich wspólne cechy.

Pamięć o poprzednich wcieleniach może ci pomóc w życiu, które wiedziesz obecnie. Dzięki tej wiedzy możesz uświadomić sobie źródło swoich problemów, zastanowić się nad celem, który obrałeś, pozbyć się zbędnych przekonań i otworzyć umysł.

11 wskazówek jak podejść do Regresji Duchowej – Regresja Duchowa

#1 Wybierz cel swojej regresji

Regresja Duchowa zwana potocznie Hipnozą Regresyjną to nie zabawa ani rozrywka. Sama ciekawość to za mało. Jeśli decydujesz się na sesję Regresji Duchowej lub Hipnozy Regresyjnej, to aby jak najwięcej z niej wynieść, wybierz jej cel, przygotuj punkty opisujące Twoje problemy.

Zdecyduj jaki najbardziej palący problem z obecnego życia w danym momencie chciałbyś rozwiązać.

#2 Rozmawiaj otwarcie z osobą prowadzącą

Zaufaj osobie prowadzającej sesję i rozmawiaj z nią otwarcie, bo czasami rzeczywisty problem wymaga odkrycia. Przed sesją będziecie rozmawiać o twojej historii i historii twojej duszy, ale pamiętaj że czasami powody leżą w obecnym życiu i mogą to być traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa, z okresu płodowego lub dzieciństwa i wczesnej młodości, wyparte z pamięci i głęboko ukryte.

Czasami są to wydarzenia z wczesnego dzieciństwa np. przemoc fizyczna lub seksualna. Nasz naturalny mechanizm obronny powoduje wyparcie szczególnie bolesnych wydarzeń i zaciera ich świadomą pamięć.

Oznacza to, że twoja regresja może być cofnięciem nie do wcześniejszych wcieleń, ale do wczesnego dzieciństwa.

#3 Czym jest Regresja Duchowa?

Regresja Duchowa to skuteczna metoda rozwoju osobistego i duchowego. Polega na wprowadzeniu w stan głębokiego relaksu, w którym możliwe jest cofanie świadomości do okresu, gdy zaistniało traumatyczne wydarzenie.

Przeżycia traumatyczne, których dusza doświadczyła w trakcie kolejnych wcieleń stają się blokadą (Karmą), która wpływa na całe życie. W trakcie regresji możliwe jest naprawienie śladu pamięciowego.

Regresja daje możliwość usunięcia tej blokady lub inaczej oczyszczenia Karmy nagromadzonej w wyniku tych wydarzeń, co umożliwia zmianę uwarunkowań zakodowanych w podświadomości i tworzy możliwości otwarcia się na nowe postrzeganie świata i rzeczywistości.

#4 Jak Regresja Duchowa może mi pomóc?

Uwolnienie starych blokad energetycznych niesie ze sobą uwolnienie strumienia jasności, przejrzystości i lekkości zarówno mentalnej jak i emocjonalnej, ujawnia sedno życiowych lekcji niezbędnych do osiągnięcia szczęścia i komfortu lub chociażby poprawienia swojej sytuacji w obecnym wcieleniu, a także poprawia sytuację w następnych wcieleniach.

Korzyści i szczególne wskazania przy których Regresja Duchowa była i jest tradycyjnie używana:

Uwolnienie stresu emocjonalnego, traumy i objawów fizycznych.

Złagodzenie uczucia niepokoju i depresji.

Poprawienie relacji.

Zrozumienie i zmiana zachowań oraz wzorców.

Odkrycie uśpionych uzdolnień i darów.

Poznanie, które z dusz z obecnego życia miałeś okazję poznać w poprzednich wcieleniach.

Mentalne, emocjonalne i duchowe połączenie doświadczeń z poprzedniego życia z obecnymi doświadczeniami.

Ponowne połączenie z własnym centrum duchowym.

Otrzymanie doradztwa i wskazań duchowych do dalszego rozwoju.

Doświadczenie uniwersalnej mądrości i spokoju, do których nie zawsze mamy dostęp w czasie obecnego wcielenia.

Kłopotliwe zachowania i wzorce postaw, które utrzymują się w miarę upływu czasu pomimo tego, że się nad nimi pracuje.

Dynamika relacji z innymi ludźmi, jakby były gdzieś zakodowane i żyły własnym życiem m.in. bardzo intensywne przyciąganie bądź awersja do innej osoby – powody są głęboko osadzone i opierają się rozwiązaniu.

Fobie – intensywny strach m.in. lęk wysokości czy strach przed wodą, które nie są w żaden sposób powiązane z wydarzeniami w obecnym życiu.

Chroniczne fizyczne dolegliwości, bóle i doznania.

Dominujące emocje i postawy, które trwają przez całe życie.

Głęboko zakorzenione przekonania typu „zostaw mnie samego”, „nikt mnie nie rozumie”, „życie nie jest fair”, „sam muszę wszystko zrobić”.

Regresja Duchowa tradycyjnie pomaga ludziom w zdrowieniu duchowym, emocjonalnym, fizycznym, a nawet finansowym. Twoja refleksja nad wydarzeniami z przeszłości pomaga odkryć nowe znaczenie i zrozumieć ich wpływ na dzisiejsze życie.

Wydarzenia z przeszłości mogły spowodować wytworzenie wzorców zachowań, które w ogólnym zarysie nieustannie powtarzasz i niewiele możesz zrobić aby je zmodyfikować.

Każdy wzorzec powodujący powtarzanie negatywnych zachowań tworzy problem i dlatego powinien zostać przerwany. Aby tego dokonać konieczne jest odnalezienie sytuacji z poprzedniego wcielenia, w którym wzorzec powstał i dotarcie do korzeni powodów.

Z problemem można się uporać, jeśli zrozumiesz jego sedno.

#5 Skąd pochodzą informacje o poprzednich wcieleniach?

Informacje o poprzednich wcieleniach pochodzą z banku informacji przechowywanych w podświadomości oraz uniwersalnej świadomości.

Historia duszy jest przechowywana w Kronikach Akaszy połączonych z podświadomością. Można sobie wyobrazić je jako rodzaj chmury, takiej w których obecnie przechowuje się dane elektroniczne.

Określenie Kroniki Akaszy jest używane w starożytnych pismach jako “powszechny system przechowywania danych”, który zapisuje każde wydarzenie, każdą myśl i każde słowo. Można je porównać także z kosmiczną lub kolektywną świadomością.

Podczas Regresji Duchowej otrzymujesz dostęp do informacji powiązanych z tematem swoich badań, mogących pomóc rozwiązać problem nad jakim pracujesz. Jest to możliwe po wprowadzeniu świadomości w odmienny stan.

#6 Jak długo trwa dotarcie do poprzedniego wcielenia?

Jest to uzależnione od własnej podatności wejścia w stan nazwijmy hipnozy, choć niewiele ma to wspólnego z powszechnym rozumieniem tego słowa. Jeśli nie masz takiej podatności lub z innych powodów, możesz skorzystać z sesji z udziałem osoby trzeciej (telepaty), która wchodzi w stan hipnozy za Ciebie i wykonuje całą pracę.

#7 Ile sesji potrzebuję?

Zwykle wystarczy jedna sesja, aby uporać się z najbardziej palącymi problemami, ale każdy jest w swoim procesie. Niektórzy mają tyle nawarstwionych problemów, że podczas pierwszej sesji, rozwiązujemy te najpoważniejsze, a podczas następnych rozwiązywane są kolejne.

Jeśli w czasie pierwszej sesji znajdziesz się w okresie wczesnego dzieciństwa lub okresu płodowego, może to oznaczać, że albo najbardziej trapiący cię problem związany jest z tym okresem lub twój umysł nie chce utracić kontroli nad kluczem do twoich głęboko skrywanych sekretów.

#8 Czy będę pamiętać to co zobaczę/usłyszę?

Po powrocie do stanu całkowitej świadomości, każdy pamięta wszystko to, co usłyszy, zobaczy i czego doświadczy.

Wspomnienia mogą być jak bardzo realistyczny sen lub mgliste jak zbiór impresji.

Nie oczekuj niczego, poddaj się temu co się będzie działo. Doświadczona osoba prowadząca będzie robiła notatki w trakcie sesji wszystkich najważniejszych punktów i po sesji je z tobą omówi – a przynajmniej POWINNA.

#9 Czy mogę nagrać moją sesję?

Poproś osobę prowadzącą o możliwość nagrania sesji przynajmniej w wersji audio.

Zastanów się dwa razy nim zdecydujesz się na sesję jeśli osoba prowadząca odmawia jej nagrania. Jest to wielce zastanawiające z jakiego powodu miałaby tego nie zrobić.

Ja każdą sesję nagrywam w wersji audio a także wideo, obie wersje są udostępniane klientom po sesji.

#10 Czy mogę zatrzymać sesję w dowolnym momencie?

W każdym momencie sesji możesz poprosić osobę prowadzącą sesję o przywrócenie do normalnego stanu świadomości w aktualnym życiu.

Pamiętaj, że w czasie sesji zawsze masz kontakt z osobą prowadzącą i ze światem zewnętrznym, więc jeśli nie chcesz iść dalej lub nie chcesz czegoś oglądać zawsze możesz odmówić lub przerwać sesję.

Pamiętaj jednak, że niektóre wspomnienia mogą być niekomfortowe, mogą wywoływać smutek, złość lub strach, ale przeżycie ich i oczyszczenie może być sednem do zrozumienia Twojego problemu.

I nie należy ich unikać.

#11 Czy zobaczenie swojego złego życia lub siebie jako złej osoby będzie miało jakieś trwałe niekorzystne reperkusje w moim obecnym życiu?

NIE! Ale jest jedna istotna uwaga. Osoba prowadząca powinna umieć oczyścić Karmę wywołaną daną sytuacją, czynami, myślami, słowami, zanim wrócisz do rzeczywistości w aktualnym życiu. Po oczyszczeniu energetycznym istnieje możliwość, że zostaną usunięte blokady, które powodowały kłopoty w obecnym wcieleniu.

Pamiętać jednak należy, że każdy z nas w swoich poprzednich wcieleniach był zarówno kobietą jak i mężczyzną, dobrym i złym człowiekiem, zarówno ofiarą jak i katem.

W czasie sesji twoja podświadomość pozwoli ci poznać tylko tyle, na ile jesteś gotowy.

Życie jest podróżą, zachowaj podczas niej otwarte serce i umysł.

#12 Czy warto uczestniczyć w regresji grupowej?

Z regresji grupowej można także odnieść korzyści, ale zdecydowanie lepsze są sesje indywidualne. W trakcie sesji grupowej, nie otrzymasz indywidualnego przewodnictwa od osoby prowadzącej i nie będziesz mógł rozmawiać na temat tego co widzisz i co przeżywasz.

Ale warto spróbować, dlatego że możesz otrzymać przynajmniej wstępne informacje na temat poprzednich wcieleń, niechcianych połączeń z osobami żyjącymi, podpięć duchów ludzkich czy pasożytów nieludzkich.

#regresjaduchowa #dusza #karma #regresja #znienacka45 #bryanjameison #janeriksigdell #regresjawarszawa #regresjahinotyczna #calogerogrifasi

Like this: Like Loading…

Terapeuta Wojciech Siwak

Pytania o cennik terapii czy też o cennik hipnoterapii to częste, w pełni uzasadnione i zrozumiałe pytania.

Przecież gdy chcemy lub musimy dokonać zmian w swoim życiu powinniśmy wiedzieć z jakimi kosztami musimy się liczyć.

Ile kosztuje hipnoza – jaki jest koszt sesji ?

Bez względu na rodzaj terapii (czy to będzie hipnoza terapeutyczna, hipnoza regresyjna, relaksacja z wizualizacją czy też sesje coaching`u) cena jest stała.

Każda godzina wspólnej pracy to 250,- zł.

Wyjątkiem jest pierwsza sesja – mimo iż trwa ona 2 godziny to kosztuje 400,- zł (100,- zł taniej)

Niezależnie od powyższych form współpracy teraz (szczególnie w okresie zagrożenia epidemiologicznego COVID-19) wiele osób obawia się kontaktów osobistych. Dlatego też istnieje możliwość prowadzenia zdalych (skype, telefon) sesji terapeutycznych.

Oczywiście łatwiej jest gdy takie sesje odbywają się na bazie wcześniejszych spotkań, ale nie jest to warunek konieczny.

Koszt takiej zdalnej sesji to 250,- zł/ godz.

Wszystkie inne rodzaje sesji, takie jak wyjazdowe, całodzienne czy też grupowe są ustalane indywidualnie.

Tak naprawdę jestem otwarty na wszystkie formy współpracy, zawsze znajdziemy jakiś punkt wspólny.

Zapraszam.

Zadzwoń, porozmawiaj, poznaj mnie i … umów się.

tel. 530 504 554

Hipnoza regresyjna, czyli dotarcie do źródła problemu

Czasami zdarza się, że pewne wydarzenie z przeszłości rzutuje na całe przyszłe życie. Nieuzasadniony lęk i ciągły niepokój często mogą wynikać z traumy spowodowanej przykrym doświadczeniem. Nieumiejętność radzenia sobie z ukrytymi, negatywnymi emocjami najczęściej utrudnia normalne funkcjonowanie. W takich sytuacjach pomocna może się okazać hipnoza regresyjna. Czym jest i na czym polega hipnoza regresyjna?

Czym jest hipnoza regresyjna?

Bardzo często zdarza się, że osoba pozornie szczęśliwa, mająca na koncie wiele sukcesów, czuje wewnętrzną blokadę. Może to być na przykład lęk przed bliskością, umiarkowany lęk społeczny lub strach przed przemówieniami przed publicznością. Taki stan rzeczy często wynika z niewyleczonej traumy, na przykład z dzieciństwa. Z biegiem czasu podświadomość wypiera ze świadomości pamięć o danym zdarzeniu, co powoduje oddalanie się od problemu. Ale to nie znaczy, że problem zniknął i już na nas nie oddziałuje. Każdy zgodnie stwierdzi, że aby pokonać negatywne skutki należy uporać się z traumą i ją zrozumieć. Jedną ze skutecznych metod na poradzenie sobie z problemem z przeszłości jest zastosowanie hipnozy regresyjnej. Hipnoterapeuta wykorzystujący hipnozę regresyjną wpływa na podświadomość klienta, cofając go do nieprzyjemnego zdarzenia z przeszłości. Hipnoterapia, czyli terapia hipnozą pozwala na dotknięcie problemu u jego źródła za pomocą sugestii. Zatem hipnoza regresyjna to powrót do wydarzeń, które wpływają na dalsze, przyszłe życie.

Na czym skupia się hipnoza regresyjna?

Hipnoza regresyjna skupia się na wspieraniu uzdrawiania niezabliźnionych ran, a także sytuacji, które wciąż wiążą się z uczuciem wielkiego bólu. Niektóre sytuacje, których doświadczamy na co dzień, w zdecydowanej większości te negatywne, przechowywane są w naszej podświadomości przez bardzo długi czas. Gdy przykładowo w dzieciństwie byliśmy źle traktowani przez rodziców lub rówieśników, to wiele z naszych naturalnych reakcji zostaje zagłuszonych. W takich sytuacjach po pewnym czasie zaczynamy odczuwać strach przed ludźmi, przed ich oceną, co nosi znamiona rozwijającego się lęku społecznego. Nasze wewnętrzne dziecko zostaje mocno skrzywdzone. Podświadomie podpowiada nam jak się zachowywać w przyszłości, aby ominąć rzeczy, które wywołują w nas paniczny strach. Hipnoza regresyjna pomaga w takich sytuacjach dotrzeć do pozycji skrzywdzonego dziecka. Regresja hipnotyczna plus autohipnoza, w której dodatkowo sami pracujemy nad problemem może okazać się bardzo skuteczna. W przeciwieństwie do hipnozy regresyjnej, atutem autohipnozy jest fakt, że możemy praktykować ją sami, w zupełnie dowolnym miejscu.

Czy hipnoza regresyjna jest skuteczna?

Hipnoza regresyjna, podobnie jak inne rodzaje hipnozy, między innymi hipnoza ericksonowska, jest skuteczna, co potwierdza wiele osób, które z niej korzystało. Każda fobia, uzależnienie czy też inny problem jest możliwy do rozwiązania. Aby całkowicie wyleczyć się z problemu dobrze jest połączyć hipnozę z terapią, która będzie dopasowana do naszych potrzeb. Jeśli przykładowo zmagamy się z problemami w związku, czujemy się niezrozumiani i nie potrafimy dojść do porozumienia z partnerem, pomocna może się okazać terapia systemowa. Kiedy natomiast cierpimy na określone dysfunkcyjne schematy, a także problemy emocjonalne, terapia schematów może być rozwiązaniem problemu. Niemniej jednak jeszcze lepsze rezultaty można uzyskać łącząc hipnozę z danym rodzajem terapii. Pozytywne efekty hipnozy połączone z wypracowaniem tematu z doświadczonym terapeutą, potrafią zmienić życie o 180 stopni. Hipnoza regresyjna dzięki swojemu charakterowi idealnie nadaje się do wypróbowania przez osoby, które mają niewyleczone traumy z przeszłości, a które wciąż oddziałują na ich życie.

Hipnoza regresyjna – kiedy warto ją wybrać?

Regresja hipnotyczna może okazać się pomocna głównie wtedy, kiedy chcemy cofnąć się do danego wydarzenia i spojrzeć na problem z innej perspektywy. Hipnoza regresyjna może pomóc również w uzdrowieniu głębokich przyzwyczajeń, na przykład kiedy nasze wewnętrzne dziecko jest pełne obaw czy strachu. Hipnoza ta polega na cofnięcia się do danej sytuacji, na przykład rozwodu rodziców i pomaga w zrozumieniu zachowań i emocji, które były wtedy odczuwane. Dziecko ma zdecydowanie inną dojrzałość psychiczną, wielu rzeczy nie potrafi zrozumieć i te negatywne. Następnie niezrozumiałe emocje mają wpływ na całe dalsze życie. W człowieku dorosłym zachodzą zupełnie inne, dojrzalsze procesy psychiczne. Z większością trudnych rzeczy człowiek dorosły jest w stanie sobie poradzić. Z tego względu osoba dorosła postawiona przed tą samą ciężką sytuacją, dostrzeże inne wyjście oraz zmieni postrzeganie problemu. Regresja hipnotyczna jest skutecznym rozwiązaniem dla osób, które na czas nie potrafiły poradzić sobie z daną sytuacją.

Hipnoza regresyjna – jak wygląda wizyta u hipnoterapeuty

Klient, który zdecydował się na ten rodzaj hipnozy, podczas spotkania z hipnoterapeutą wypytywany jest o szczegóły problemu, z którym się zgłosił po pomoc. Seanse hipnotyczne przeprowadzane są tak, aby klient poczuł się jak najbardziej komfortowo i bezpiecznie. Trans hipnotyczny zaczynający się tuż po skończeniu wywiadu może chwilami wywoływać uczucie niepokoju lub stresu. Zdarza się to jednak tylko w momencie zbliżania się do traumatycznej sytuacji. Osoba zahipnotyzowana wraca myślami do tego, co ją boli i odczuwa te same emocje, które niepokoiły ją lata wstecz. Stan po wpływem hipnozy pozwala terapeucie na przekazywanie sugestii, które końcowo klient zaczyna przechowywać w podświadomości. Dzięki temu udaje się zmienić obraz danej sytuacji w oczach osoby zranionej.

Hipnoza regresyjna – czy jest bezpieczna?

Hipnoza regresyjna jest w pełni bezpiecznym rodzajem hipnozy. Profesjonalny hipnoterapeuta początkowo zbiera informacje na temat problemu, a następnie wprowadza klienta w trans hipnotyczny. Osoba zahipnotyzowana może odczuwać lekki stres, strach czy uczucie niepokoju w miarę zbliżania się do problemu. Należy pamiętać jednak, że jest to stan przejściowy. Warto zauważyć, że osoby, które nie uporały się z danym problemem często popadają w uzależnienie. Traktują je wtedy jako odskocznię od problemów, od świata. Z tego względu ważne jest, by nie bagatelizować sygnałów, podpowiadających o niewyleczonej traumie, które wysyła nasz organizm.

Podejmij działanie

W naszym serwisie znajdziesz tylko sprawdzonych i certyfikowanych hipnoterapeutów. Dlatego podejmij działanie i znajdź hipnoterapeutę w swojej okolicy używając wyszukiwarki dostępnej na górze ekranu.

A jeśli temat hipnozy i hipnoterapii po prostu Cię interesują, lub chciałbyś rozwijać się w tym kierunku, zapraszamy do okresowego sprawdzania ofert warsztatów w zakładce Warsztaty.

Hipnoza Zmiany Sandra Jakubowska

Regresja to inaczej cofanie się. W hipnozie regresja oznacza cofnięcie się do tych wydarzeń w naszym życiu, które mogły mieć wpływ na to, jak funkcjonujemy obecnie.

Z kolei regresja do poprzednich wcieleń pozwala na przyjrzenie się obrazom, emocjom i przeżyciom, które miały miejsce jeszcze wcześniej, czyli przed narodzinami. Mogą to być momenty bardzo odległe, nie tylko w czasie, ale i w przestrzeni.

W praktyce hipnoterapeutycznej cofanie polega na tym, że podświadomy umysł przypomina sobie różne istotne wspomnienia. Bez transu hipnotycznego, dzięki któremu umysł jest w stanie głębokiego relaksu, nie uzyskalibyśmy do nich dostępu.

Bezpiecznie i profesjonalnie

Dzieci pamiętają najwięcj

Najlepszym dowodem na istnienie reinkarnacji są dzieci. Doktor Hemendra Banarjee i doktor lan Stevenson z Uniwersytetu w Kalifornii pracują z dziećmi i zajmują się zbieraniem dowodów na istnienie reinkarnacji. Ian Stevenson przebadał już ponad 2000 dzieci i wyniki badań są niezwykle fascynujące. Dzieci zachowały w swojej pamięci wiele wspomnień z poprzednich wcieleń.

Przypadek Romy Crees

Jednym z ciekawszych przypadków jest osoba Romy Crees. Dziewczynka, gdy tylko nauczyła się mówić, zapewniała wszystkich wokół, że była Joe Williamsem – mężem Sheili i ojcem ich trojga dzieci. Opowiadała również, że zmarła w wyniku wypadku samochodowego. Początkowo rodzice traktowali jej opowieści z przymrużeniem oka, jednak gdy dziewczynka dalej uparcie trwała przy swoim, zaczęli jej wierzyć.

Rodzice skonsultowali się z doktorem Hemendra Banerjee. Dziewczynka zwierzyła się, że w poprzednim życiu chodziła do szkoły w Charles City i mieszkała w domu z czerwonym dachem. Mówiła dalej, że była mężczyzną, miała żonę i trójkę dzieci, a jej mama miała na imię Louise i ciągle bolały ją nogi.

Rodzice z Romy i doktorem wybrali się do Charles City. Miasto było oddalone o 180 mil od jej obecnego miejsca zamieszkania. Dojeżdżając na miejsce Romy powiedziała, że trzeba kupić kwiaty, bo jej mama bardzo je lubi oraz że muszą wejść do domu od kuchni. Dotarli na miejsce. Dom jednak nie miał czerwonej dachówki. Pozostałe informacje okazały się prawdziwe. Louis poruszała się o kulach ze względu na problemy z nogami, kochała kwiaty i zaprosiła gości do domu tylnym wejściem. Okazało się, że dom kiedyś był pokryty czerwoną dachówką, ale po przejściu tornada i zniszczeniu, został na nowo odbudowany. Mała Romy wzruszyła się widząc dawną rodzinę na zdjęciach. Wszystkie szczegóły z poprzedniego wcielenia dziewczynki zostały potwierdzone na spotkaniu.

Przypadek Romy Crees jest jednym z najlepiej udokumentowanych. Doktor Hemendra Banarjee i doktor lan Stevenson mówią, że „reinkarnacja jest zjawiskiem, którego nie można wykluczyć”. Dzieci, szczególnie w wieku 2-5 lat zachowują najwięcej wspomnień z poprzedniego wcielenia. Ich poprzednie życie najczęściej skończyło się nagle, a teraz czasami mają żal, że nie są tej samej płci i tęsknią za swoją poprzednią rodziną.

Gabinet Psychoterapii

Praktyka terapeutyczna

Barbara J. Branka Dip Hyp CS, Dip PC, MHS, MNCS (ACC), PICT Dip. QCPract.

Gabinet Psychoterapii

07 928 105 801

REINKARNACJA

Zajmuj

Hipnoza regresyjna do poprzednich wcieleń – reinkarnacja – (Past Life Regression PLR) – co to jest?

• Jest to podróż umysłu (głównie w stanie głębokiego relaksu) do różnych miejsc, w różnych okresach czasowych, do doświadczeń, które zgromadziła dusza w innych życiach (wcieleniach).

W jakim celu stosuje się PLR i co można osiągnąć?

• Poprzez dostęp do poprzednich wcieleń (doświadczeń) można zauważyć pewne niewidoczne z poziomu obecnego wcielenia wzorce zachowań. Wiedza ta pozwala na podjęcie racjonalnych decyzji do naszych wyborów czy działań w obecnym wcieleniu. Uzdrowienie przeszłości przekłada się na uzdrowienie teraźniejszości i przyszłości. Odkrycie pewnych schematów z przeszłości umożliwia przerwanie cyklicznie powtarzających się obecnie podobnych wzorców, powodujących psychiczny lub fizyczny ból czy stres. Odkrycie i zrozumienie źródeł problemu pozwala na uwolnienie się od niego, jednocześnie umożliwiając spojrzenie ponad tym, co nas blokuje w obecnym wcieleniu.

• Pozwala na uwolnienie się od chronicznego bólu czy schorzenia.

• Pomaga radzić sobie z lękami, przygnębieniem czy atakami paniki.

• Umożliwia odnalezienie sensu życia. To spojrzenie z innej perspektywy zarówno na to, kim jesteś czy też, kim mógłbyś być, jak również na obecne relacje i związki z innymi ludźmi dookoła.

• Tłumaczy powtarzające się w obecnym życiu wzorce i schematy.

• Wnosi zrozumienie i radość w wydawałoby się z pozoru ciężkiego czy przygniatającego życia.

• Pomaga w wytłumaczeniu niewytłumaczalnego!

• Pozwala na odnalezienie prawdziwego siebie.

Co, jeśli nic się nie wydarzy? Jeśli nie będę w stanie przypomnieć sobie poprzedniego wcielenia?

• Doświadczysz korzyści płynące z głębokiego relaksu, nawet, jeśli podświadomie nie jesteś jeszcze obecnie gotów na przywołanie wspomnień dotyczących poprzednich wcieleń.

Ile poprzednich wcieleń mógłbym mieć?

• Dusza może doświadczyć każdej ilości wcieleń, jak również czas pomiędzy nimi może się znacznie różnić.

Co się dzieje podczas takiej hipnozy regresyjnej?

• Umysł relaksuje się. Dostęp do poprzednich wcieleń uzyskuje się poprzez uzyskanie łączności z duszą i jej wspomnieniami za pomocą podświadomości.

• Podróż jest chroniona i zabezpieczona pozwoleniem duszy na jej odbycie.

• Regresja poprzez obecne wcielenie.

• Doświadczenie poprzedniego wcielenia.

• Pytania dotyczące poprzedniego wcielenia.

• Pozwalamy by proces przebiegał płynnie, bez zakłóceń, krytykowania czy analizowania, nawet jeśli w trakcie nie ma to większego sensu. W końcu i tak wszystko stanie się jasne.

• Doświadczenie śmierci – bezpieczne i pozytywne skompletowanie życiowych wspomnień. Mogą mu towarzyszyć emocje lub może być pozbawione emocji. Swobodnie unosisz się ponad ciało, przesyłając miłość i sympatię w ramach zakończenia pewnego etapu.

• Karma się balansuje.

• Przebaczenie – uzdrowienie przeszłości – spoglądasz mentalnie samemu sobie i innym osobom z ówczesnego życia w oczy, przesyłając i sobie i im miłość i przebaczenie. Uwalniasz ich i pozwalasz im się rozpłynąć.

• Wędrujesz z powrotem do obecnego wcielenia poprzez “Dom”, czyli miejsce, gdzie przebywasz (prowadzisz życie) pomiędzy wcieleniami, przynosząc ze sobą wszystko, cokolwiek zechcesz czy to zrozumieć czy też się dowiedzieć zanim powrócisz do obecnego wcielenia.

• Duchowe lekcje – to, co zgromadziłeś podczas poprzedniego wcielenia. Mądrość, życiowe lekcje, przyczyny pewnych zdarzeń, talenty.

• Sugestie ochronne – zachowujesz w swojej świadomości tylko to, co jest dla ciebie ważne, pomocne i korzystne.

• Wracasz do teraźniejszości z pozytywną energią.

• Rozłączenie i ponowna świadomość teraźniejszości.

• Dyskusja i ewaluacja.

W jaki sposób informacje są zbierane i przekazywane w trakcie sesji?

• Jesteś w stanie przez cały czas trwania sesji mówić, słyszeć, widzieć, czuć, smakować.

• Niektórzy ludzie doświadczają tego, jakby oglądali film. Niektórzy są obecni w danym miejscu, wiedzą i czują, że tam są, ale nic nie widzą. A niektórzy po prostu tam są, w pełni doświadczając życia, czują, słyszą, żyją tym życiem.

• Czasami ktoś jest zbyt mały by mówić, przemieszcza się go wówczas do przodu, do momentu, aż będzie wystarczająco świadomy by móc w tym uczestniczyć.

• Wiesz, kim jesteś, gdzie i kiedy jesteś, co robisz, kto jest z tobą, co czujesz.

Co się stanie, jeśli umrę w trakcie tego poprzedniego wcielenia?

• Poprowadzę cię bezpiecznie do Domu (życia pomiędzy wcieleniami) i z powrotem do teraźniejszości.

Co, jeśli to tylko moja wyobraźnia?

• Dyskutujemy – skąd by się to wzięło? Jakie to ma znaczenie? Czy zebrane informacje są ważne i wartościowe dla klienta? Co w danym doświadczeniu było ważniejsze – jego użyteczność i przydatność czy też udowodnienie czegoś albo jakiś inny powód?

Czy można to udowodnić?

Poprzednie wcielenia nie muszą być dosłowne, by były użyteczne. Szczere, oparte na otwartym umyśle poszukiwania są bardziej użyteczne.

Czy muszę wierzyć w istnieje Poprzednich Wcieleń?

• Wiara nie jest potrzebna by uzyskać rezultaty. Wszystko, co jest niezbędne to otwarty umysł.

• A może wiara jest potrzebna? Jak się z tym czujesz? A może uważasz, że ktokolwiek mógłby wpłynąć na twoje przekonania czy twoje postrzeganie zdarzeń?

Podróż do poprzednich wcieleń: badania prof. Stawowskiej

Choć Kościół potępia wiarę w wędrówkę dusz i uważa ją za element importowany z filozofii Wschodu, według badań opinii publicznej jedna-trzecia Polaków* uznaje, że reinkarnacja istnieje. Krok w stronę zrozumienia jej tajemnicy zrobiła przed laty psycholog prof. Lidia Stawowska (1924-2004), która zajęła się badaniami nad ludźmi ze wspomnieniami z poprzedniego życia.

Profesor od reinkarnacji

W środowisku akademickim prof. Stawowska znana była głównie dzięki publikacjom z zakresu psychologii osobowości i sportu. W toku swojej kariery naukowej szefowała Wydziałowi Psychologii na dawnej WSP w Opolu, a następnie przez 16 lat kierowała Zakładem Psychologii na AWF w Katowicach. Miała też drugi, nieakceptowany przez wielu kolegów po fachu obszar zainteresowań badawczych. Była to parapsychologia, a dokładnie badania nad zjawiskiem pamięci reinkarnacyjnej.

Zagadka ludzi pamiętających wydarzenia z poprzednich wcieleń nurtuje psychologów i parapsychologów od dekad. Z badań na tym polu zasłynęli m.in. dr Ian P. Stevenson (1918-2007) oraz dr Erlendur Haraldsson (ur. 1931), którzy zgromadzili w swoich archiwach dziesiątki historii o ludziach (głównie dzieciach) dysponujących wspomnieniami osób, które już nie żyły.

Prof. Stawowska, zainteresowawszy się tym zjawiskiem, postanowiła zbadać je na własną rękę i w latach 1986-89 przeprowadziła w Katowicach serię eksperymentów z udziałem wyselekcjonowanej grupy ochotników. W przeciwieństwie do Stevensona i Haraldssona, którzy zbierali i weryfikowali przypadki świadomych wspomnień u “reinkarnacyjnych dzieci”, polska uczona (wzorem amerykańskiej psycholog prof. Helen Wambach) wykorzystywała w badaniach hipnozę regresyjną. Polegało to na wprowadzaniu uczestników eksperymentu w płytki trans i “cofaniu” ich do okresu przed narodzinami.

“Badania prowadziłam na niewidomych od urodzenia lub z kilkuletnią utratą wzroku, zakładając hipotetycznie, że o ile istnieje reinkarnacja, w cofaniu świadomości do poprzednich wcieleń nastąpi percepcja wzrokowa” – dodawała.

Mówiąc prościej, jeżeli ktoś niewidomy od urodzenia mówił w transie o doznaniach wzrokowych, to, zdaniem Stawowskiej, były to najprawdopodobniej wspomnienia pochodzące z wcześniejszej inkarnacji, do których nie ma się dostępu w normalnym stanie świadomości.

Eksperymenty z niewidomymi nastręczały sporo trudności. Wielu z nich nie dało się bowiem wprowadzić w trans, inni zaś szybko się z niego budzili. Trafiały się jednak szczególnie ciekawe przypadki, do których zaliczali się pacjenci w książkach Stawowskiej występujący pod pseudonimami “Ptasznik” i “Szlachcic”.

Polaków wspomnienia z poprzednich wcieleń

Pan Stefan stracił wzrok nagle i z niewiadomych przyczyn, zaraz po wprowadzeniu stanu wojennego. Prof. Stawowska, podejrzewając, że mogły odpowiadać za to zaburzenia na tle emocjonalnym lub traumatyczne wspomnienia, wprowadziła go w hipnozę i przeniosła do poprzedniego wcielenia.

– Czuję zimno na twarzy, smak krwi w ustach. I krew na głowie. Ciężko mi, zimno, trzęsę się coraz bardziej. (…) Podjeżdżają budy. Ładują wszystkich z łapanki do bud. Mnie zostawiają leżącego – relacjonował mężczyzna, dodając, że ostatnie sceny obserwował już z perspektywy “ducha”, stojąc obok swojego martwego ciała.

Pan Stefan twierdził, że opisane zdarzenia rozegrały się w 1944 r. we Lwowie, gdzie mieszkał w poprzednim życiu. Umarł po uderzeniu w głowę, jakie kolbą pistoletu zadał mu gestapowiec. Sprawiło ono również, że na kilka chwil przed zgonem mężczyzna oślepł. Zarówno to, jak i późniejsze “karmiczne obciążenia” mogły, zdaniem Stawowskiej, mieć związek z nagłą utratą wzroku w jego nowym wcieleniu. Cofnięty głębiej w minione inkarnacje pan Stefan zobaczył bowiem siebie jako wodza plemienia południowoamerykańskich Indian.

Na pytanie Stawowskiej, jak brzmiało jego imię, odpowiedział:

– “Ptasznik”. Bo łapię ptaki i wydłubuję im oczy…

Drugi ze wspomnianych pacjentów, 28-letni, niewidomy od urodzenia mężczyzna opisywał ze szczegółami życie w dawnej Polsce. Najpierw zobaczył siebie w ciele żyjącego w połowie XVII w. szlachcica Krzysztofa Chałubińskiego, a podczas kolejnych sesji hipnotycznych przenosił się do inkarnacji z późniejszych stuleci. W jego przypadku najciekawsze było to, że w normalnym stanie świadomości “Szlachcic” był człowiekiem o ograniczonych horyzontach i ubogim języku, jednak w transie porozumiewał się staropolszczyzną pełną anachronizmów.

Te i inne przypadki hipnotycznych wędrówek do poprzednich wcieleń prof. Stawowska opisała w swoich książkach poświęconych wędrówce dusz, do których należały “Reinkarnacja – nieskończoność istnienia” (2001) oraz “Z otchłani zapomnienia, życia i śmierci” (2003).

Ale tajemnica pamięci z poprzednich żyć nie była jedynym zagadnieniem, jakim zajmowała się w swoich badaniach. Uczona analizowała także przeżycia z projekcji astralnej (OBE) oraz relacje osób, które doznały wizji zaświatów podczas śmierci klinicznej, dochodząc do interesujących, choć nieakceptowanych przez wszystkich wniosków o naturze świadomości.

Jak działa reinkarnacja?

– Po podsumowaniu moich doświadczeń i porównaniu ich z tym, do czego doszli naukowcy z innych krajów mogę powiedzieć, że wiele wskazuje, iż psychika ludzka jest niezależna i korzysta z mózgu jak z narzędzia. Pomiędzy nimi występuje taka zależność, jaka ma miejsce między komputerem a jego użytkownikiem – wyjaśniała prof. Stawowska.

W jej koncepcji świadomość nie była wynikiem procesów chemicznych zachodzących w mózgu, lecz tworem niezależnym, nieśmiertelnym i krążącym między kolejnymi wcieleniami. Uznawała ponadto, że ludzie zachowują wspomnienia z poprzednich żyć, ale nie są one dostępne świadomie i nie są “funkcją mózgu, lecz stanowią odtwarzanie uprzednio przeżytej rzeczywistości, zakodowanej w podświadomości” – pisała.

Były to odważne i daleko idące wnioski, jednak to, że w swoich pracach Stawowska używała takich sformułowań jak “dusza” czy “karma” nie podobało się jej kolegom po fachu. Wątpliwości z ich strony dotyczyły głównie hipnozy regresyjnej, która, zdaniem krytyków tej metody, wcale nie przenosi ludzi do przeszłych wcieleń, ale uwalnia skrywane w podświadomości informacje i może przyczyniać się do generowania fałszywych wspomnień pod wpływem sugestii hipnotyzera.

Przykład stanowi historia Amerykanki Virginii Tighe (1923-95), która podczas regresji ujawniła bogate wspomnienia z życia Bridey Murphy – Irlandki z Cork. Choć Tighe nigdy nie była w Irlandii i nie interesowała się historią, w transie opowiadała ze szczegółami o życiu na Zielonej Wyspie w pierwszej połowie XIX w.

Książka o jej przypadku stała się bestsellerem i spopularyzowała modę na poszukiwanie poprzednich wcieleń za pomocą hipnozy regresyjnej. Problem w tym, że po dogłębnej analizie jej opowieści okazało się, że Tighe, a właściwie jej podświadomość, “pozszywała” postać Murphy z fragmentów wspomnień, lektur i zasłyszanych historii (ustalono m.in, że Irlandka nazywająca się Bridie Murphy mieszkała w sąsiedztwie domu rodzinnego Tighe w Chicago).

Stawowska stanowczo odpierała jednak zarzuty w podobnym tonie, twierdząc, że ochotnicy, z którymi eksperymentowała nie mieli halucynacji, a wydarzenia i realia wielokrotnie opisywane przez nich w hipnozie pozostawały niezmienione. Dodawała też, że ludzie, z którymi miała do czynienia, byli w większości osobami prostymi i niewykształconymi, niezdolnymi do zgromadzenia w podświadomości tak wielu szczegółowych informacji.

Po której stronie leży zatem prawda?

Tego niestety nie sposób jednoznacznie ustalić.

Warto jednak dodać, że to nie jedyne polskie przypadki ludzi mających pamiętać poprzednie wcielenia. Przez lata pojawiło się bowiem wiele relacji o “reinkarnacyjnych dzieciach” i choć były to sprawy niezwykle interesujące, rzadko je nagłaśniano, głównie dlatego, że rodzice tych dzieci bali się społecznej stygmatyzacji.

Ale to materiał na zupełnie inną opowieść…

_____________________

Wg sondażu CBOS z 2015 r.

Badanie poprzednich wcieleń – Hipnoza Gdańsk

Eksploracja przeszłych wcieleń

Choć doświadczenie niezwykłe i mogące wyjaśnić wiele z obecnego życia, to jednak badanie poprzednich wcieleń dedykuje dla osób o stabilnych umysłach, którzy już uporali się z lękiem i mają większą świadomość siebie.

Hipnoza trwa 2 godziny, wykonuję ją według procedur przekazanych przez znaną amerykańską hipnotyzerkę Dolores Cannon.

Zapraszam na sesje hipnozy i zgłębiania wiedzy o sobie

Jolanta Drobek

Regresja hipnotyczna: czy warto pamiętać POPRZEDNIE ŻYCIE?

Home » inspiracja Regresja hipnotyczna: czy warto pamiętać POPRZEDNIE ŻYCIE? inspiracjaświadomość Regresja hipnotyczna: czy warto pamiętać POPRZEDNIE ŻYCIE? 4975 Views Zapisz Zapisano Removed 1

„Dlaczego spotykam takie kobiety? Dlaczego przyciągam takich mężczyzn? Co ze mną nie tak? Co mam robić, żeby w końcu spotkać tego jedynego? Dlaczego moje związki tak wyglądają? Dlaczego on wywołuje u mnie tak negatywne emocje? …i znowu awantura… Czy nikt mnie nie kocha? Dlaczego przyciągam to, czego nie chcę?

Kocham go, a on mnie krzywdzi… Dlaczego moje związki tak się powtarzają? Czy kiedyś zmądrzeję i spotkam tą właściwą osobę? Czy nie lepiej żyć w samotności…? Jaka jest przyczyna tego, co mnie spotyka? Kiedy się skończy ta czarna seria? Jak przerwać ten ciąg negatywnych zdarzeń? Dlaczego…”

Pytania, które czasami często zadajemy sobie, gdy się nie udaje, gdy znowu mamy chwilę słabości, gdy zbieramy się po kolejnym upadku i zastanawiamy się, czy warto? bo może już się nie chce, bo już tyle tych porażek było, że mamy dość… i gdzie tu sens tego…

Kiedy miałem 20 parę lat, marzyłem o szczęśliwej miłości, dostatku materialnym i „poznaniu siebie”. Marzyłem o idealnej kobiecie, z którą szedłbym przez życie. Marzyłem o tym, jak wzajemnie wspieramy się i realizujemy nasze marzenia… Miałem tylko jeden problem. Moje związki trwały najwyżej kilka miesięcy.

Na początku myślałem, że to może normalnie, taki okres w życiu. Ale potem zaczęło mi to przeszkadzać. Zastanawiałem się, czy to może ze mną jest coś nie tak? Aż do momentu, gdy usiadłem i porównałem moje wcześniejsze związki. Wtedy okazało się, że spotykam bardzo podobne kobiety.

Ile razy można wchodzić w podobne sytuacje?

Ile razy można wiązać się z podobnymi partnerami, partnerkami?

Ile razy można powtarzać ten sam błąd?

Ile razy można zaczynać coś, rozwijać, dochodzić do pewnego momentu, a potem… znowu to samo? znowu się wali? znowu porażka?

W pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać, czy warto wchodzić w kolejną relację, bo skoro wcześniejsze związki się nie udały, to prawdopodobnie następny będzie podobny?

To był czas, kiedy wydawało mi się, że zaczynam rozumieć, jak działa świat. Pomyślałem, że zmienię coś w sobie, a przez to zmienię to, co mnie spotyka.

Postanowiłem zmienić swoje zachowanie, przekonania, jasno określić wzór kobiety, z którą chcę wejść w związek.

Wdrażałem nowy „program” w życie, ale niewiele to zmieniło. Pojawiło się za to większe poczucie determinizmu (fatum) i poczucie robienia czegoś na siłę. „Nie ważne co robisz, rzeczywistość jest już ustalona” – śmiało mi się życie…

Wiesz jak to jest, kiedy logicznie coś jest jasne i oczywiste, a wewnętrznie czujesz, że to nie to?

Zmagałem się ze sobą walcząc o swój cel i jednocześnie czułem, że to nie ta droga. Czułem, że z jednej strony wzorzec idealnej partnerki jest OK, a z drugiej, że to nic nie pomoże. Pytałem „o co chodzi? Dlaczego znowu to samo? Przecież teoretycznie powinno wszystko działać… a w praktyce wychodzi jak zwykle?”

I wtedy przyszła odpowiedź: okazało się, że Marek robi regresy.

Pamiętaj, że były to lata ’90. Nie ma jeszcze Google. Informacje czerpie się z książek.

Regresja hipnotyczna

Regresy Marka (nie mylić z Regresingiem® Leszka) fascynowały powrotem do poprzedniego życia. Poprzednie wcielenia. Reinkarnacja.

Samo pytanie o to, co działo się ze mną przed urodzeniem, pobudzało ciekawość… ale ważniejsze było znalezienie tego innego rozwiązania. Nie potrafiłem w konwencjonalny sposób znaleźć odpowiedzi na pytanie „dlaczego ciągle przyciągam podobne kobiety, ludzi i związki”, a dzięki regresji miałem nadzieję, że w końcu dowiem się „dlaczego to mi się przydarza?”

Tak odzywał się ten Entuzjasta we mnie. Krytyk mówił, że przecież nie każdemu się udaje, nie każdy wchodzi w to doświadczenie, nie każdy ma takie przeżycia…”

Moja sesja regresji była przekładana kilka razy, ale w końcu się stało. Byłem zdeterminowany i wiedziałem dokładnie do przyczyn jakiego problemu chcę dotrzeć… I była też we mnie ciekawość, czy naprawdę to przeżycie jest takie jak opisywali inni?

Przed regresem byłem nastawiony na dotarcie do przyczyny. Chciałem wiedzieć „dlaczego tak się dzieje? Dlaczego to mnie spotyka? Jaka jest przyczyna?” Kilka dni Medytacji z Piramidą i w końcu przyszedł ten moment.

Sesja regresji

Leżanka, koc, zrolowany ręcznik na oczach, delikatny zapach kadzidełka… Atmosfera ma znaczenie.

Potem relaks, jeszcze głębszy relaks, i ta instrukcja, żeby znaleźć się w tym miejscu i czasie, w którym jest przyczyna problemu, i…

To był ten moment, do którego tak dążyłem? I co?

Miałem zobaczyć w jakim miejscu i czasie jestem… a ja nigdzie nie byłem.

Leżałem tam, gdzie leżałem. Słabo, ale jednak czułem moje ciało głęboko zrelaksowane, ale… nic się nie pojawiło. Żadnej spektakularnej wizji. Nic niezwykłego.

Byłem jakby zawieszony świadomością między moim ciałem, a… czymś nieokreślonym… Ale to wystarczyło, aby pójść dalej. Skupienie na jednym z odczuć ciała było bramą, przez którą wpadłem do innej rzeczywistości, do innego świata, do innego czasu, w którym żyłem.

Jeśli nie dane Ci było przeżyć czegoś podobnego, to być może wyobrażasz sobie to doświadczenie jak ja wtedy. Myślałem, że to będzie rodzaj wizji, coś jak oglądanie filmu, albo oglądanie snu. Ale takie nie było.

W czasie regresji hipnotycznej, z jednej strony masz świadomość ciała, które leży na łóżku, możesz normalnie mówić, opisywać co się dzieje, reagować na wskazówki.

Z drugiej strony widzisz obrazy z innego życia, które przeżywasz tak bardzo emocjonalnie, że nie da się tego opisać. Emocje i uczucia w tym doświadczeniu są największą wartością – obraz, wizję możesz sobie „wymyślić”, tak intensywnych uczuć – nie. Możesz hamować reakcje ciała, ale w końcu zaczynasz rozumieć, że lepiej płakać i przestać to trzymać, odpuścić sobie te emocjonalne blokady.

Wyobrażasz to sobie? Pytasz i trafiasz do bezpośredniej przyczyny Twojego problemu. Widzisz całe swoje życie, decyzje, które podejmujesz, co robisz, jak reagujesz… Potem kolejne życie, i kolejne. Widzisz siebie i swoje decyzje, skutki, jakie wywołujesz. Widzisz plany, jakie masz przed urodzeniem. Wiesz, co chcesz rozwiązać, co uporządkować. Przeżywasz śmierć. Znowu widzisz swoje plany i znowu ten brak realizacji w życiu, znowu te same błędy, znowu nie rozwiązane relacje…

Kiedy patrzysz na swoje życie jako całość, dokładnie to widzisz. Dziwisz się, że znowu popełniasz ten sam błąd, a potem znowu obiecujesz sobie, że następnym razem już to naprawisz. Potem przychodzi kolejne życie, kolejna szansa…

ale nie pamiętasz, co masz zrobić…

Skutki regresji hipnotycznej

Jak doświadczenie regresji wpłynęło na moje życie?

Czego mnie to nauczyło?

Nie wnikam w to, czy „wizje” regresyjne są zgodne z prawdą historyczną. Na 100% prawdziwe są te emocje, które przeżywasz, gdy doświadczasz ważnych dla Ciebie sytuacji. Emocji i uczuć nie da się oszukać. To prawda subiektywna.

Po regresji poczułem, jaki ciężar ze sobą nosiłem. Pojawił się spokój, lekkość i to zrozumienie życia, gdy wiesz, gdy czujesz, o co w życiu chodzi. I przeżycie własnej śmierci zmienia spojrzenie. I wizja tych planów przed urodzeniem, że „następnym razem, to już na pewno…”.

Czy doświadczenie regresji rozwiało moje problemy wtedy?

Nie do końca. Jeszcze jakiś czas działo się jak wcześniej. Tylko moje spojrzenie na te sytuacje stało się takie jakby z „pobłażliwością”, spokojem, zaufaniem… a potem to „wygasło”.

Wiesz jak to działa: jest skutek, musiała być przyczyna (co z tego, że jej nie pamiętasz?) – trzeba to zaakceptować, pozwolić na dokończenie niedokończonych spraw. Im mocniej reagujesz, tym bardziej ładujesz baterie tego, na czym się skupiasz – kiedyś to prawdopodobnie wróci.

Łatwo można dostać coś „innego”, to, co chcesz. I zawsze przynosi to skutek i bywa przyczyną czegoś następnego. Ale to temat na inny wpis.

REGRESJA HIPNOTYCZNA – czy warto?

Różni ludzie różnie o tym mówią.

Najprościej z katolickiego punktu widzenia: prawdopodobnie NIE MOŻNA tego robić. Oficjalna doktryna Kościoła przeczy reinkarnacji (choć Jezus miał inne zdanie na ten temat).

Czy warto doświadczyć poprzedniego życia? Z mojego, subiektywnego punktu widzenia, w konkretnym celu: TAK. Spojrzenie na całość życia, jednego, drugiego, trzeciego – pokazuje schematy i wzorce, wg których człowiek działa. Można się zdziwić, co się robi. Można zobaczyć i poczuć, jakie skutki przynoszą konkretne decyzje. Można POCZUĆ, co jest naprawdę WAŻNE w życiu. Doświadczenie własnej śmierci uwalnia od strachu przed śmiercią. Zaczynasz patrzeć na ludzi nie jak na ciała, ale jak na Dusze…

Czy ta wiedza pomaga? Tak… jeśli z niej korzystasz 🙂

Nie wierz mi, że tak jest, tylko dlatego, że takie było moje doświadczenie.

Bądź Mistrzynią dla siebie!

Bądź Mistrzem dla siebie!

Paweł R. Stań

REGRESJA HIPNOTYCZNA – uzupełnienie

Sesje, gdy ktoś inny mnie prowadził, miałem dwie – jedną prowadził Marek Taran, drugą Grzegorz Halkiew (warsztaty).

Po pierwszym regresie trafiłem m.in. na książki Brian’a L. Weiss’a – po wcześniejszym doświadczeniu regresji i lekturze, zacząłem praktykować auto-regresję hipnotyczną. W jednej z książek Weiss’a jest tekst ćwiczenia regresyjnego, które autor poleca nagrać dla ułatwienia. Pomaga.

„Auto-Regresja Hipnotyczna” – medytacja z prowadzeniem słownym, którą opublikowałem w 2008r.

„Medytacja z Piramidą” – ćwiczenie wstępne do regresji hipnotycznej powstało w 2010r., odnowione w 2017 (to medytacja, którą polecał Marek w latach ’90 – polecam niezależnie od regresji!)

Ten wpis powstaje przy okazji nowych edycji tematycznych regresji hipnotycznej 2017

Każda z nowych sesji zawiera dwie wersje nagrania: podstawową i „otwartą”. W wersji „otwartej” masz więcej czasu na samodzielną, swobodną eksplorację miejsca i czasu, do którego trafiasz.

Hipnoza do poprzednich wcieleń, regresja reinkarnacyjna, hipnoza reinkarnacyjna, hipnoza do poprzednich żyć, hipnoza reinkarnacja, regresja wieku

Regresja reinkarnacyjna do poprzednich żyć, hipnoza do poprzednich wcieleń, inkarnacji

Hipnoza do poprzednich wcieleń – regresja reinkarnacyjna – regresja do poprzednich inkarnacji to potężne narzędzie, dzięki któremu można z łatwością dotrzeć do wspomnień duszy z poprzednich inkarnacji zarówno na Ziemi jak również w innych światach, czy wymiarach (jeśli w takowych dusza pacjenta akurat inkarnowała). Regresja hipnotyczna do poprzednich wcieleń stanowi część pracy z regresją duchową do życia między życiami i poprzednich wcieleń. Regresję hipnotyczyną stosuje się również jako osobną technikę pracy, w trakcie której można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących obecnych spraw życiowych oraz kluczowych pytań. W trakcie regresji reinkarnacyjnej istnieje możliwość cofania do konkretnych doświadczeń w obecnym wcieleniu – metoda ta, to regresja wieku. W regresji reinkarnacyjnej stosowana jest przeze mnie niejednokrotnie regresja wieku w połączeniu z regresją do poprzednich wcieleń. Może to stanowić uzupełnienie sesji, jej rozwinięcie lub też być przeprowadzone w formie osobnej formy terapii.

Podczas naturalnego dla człowieka stanu głębokiej relaksacji, podczas, gdy ciało pozostaje w głębokim relaksie, jednak umysł jest nadal świadomy możliwe staje się dotarcie nadświadomości, a tym samym przejście przez blokady umysłu dotyczące poprzednich inkarnacji. Człowiekowi w obecnym świecie często wydaje się, iż posiada jedno życie – sprawia to często, iż ludzie zamykają się na swoją prawdziwą świadomość, skupiając się na chwili obecnej. Prawda jest jednak inna – inkarnujemy, wcielamy się ogromną ilość razy, zarówno na Ziemi w ciała ludzkie, jak też zwierzęce, nie wspominając już o inkarnacjach na innych planetach, światach, Wszechświatach – zarówno w światach fizycznych (jak Ziemia), jak też w światach mentalnych, które odznaczają się ogromną abstrakcyjnością wobec Ziemi, na której obecnie żyjemy.

Podczas sesji regresji reinkarnacyjnej możliwe staje się dotarcie do poprzednich żyć zarówno na Ziemi (w formie ludzkiej lub innych formach), jak też w innych światach, wymiarach fizycznych jak również mentalnych. Regresja reinkarnacyjna stwarza przed osobami zainteresowanymi sesją ogromne możliwości poznania i zrozumienia obecnego stanu rzeczy, natomiast możliwości, jakie daje przed osobami zainteresowanymi taki rodzaj regresji są praktycznie niepowtarzalne, czy też praktycznie w dużej mierze niemożliwe do osiągnięcia za pomocą stosowania innych metod, czy sposobów na poznanie świata duchowego, jak również poprzednich inkarnacji.

키워드에 대한 정보 hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia

다음은 Bing에서 hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia 주제에 대한 검색 결과입니다. 필요한 경우 더 읽을 수 있습니다.

See also  적정 수면 시간 계산 | 사람마다 다른 수면시간! 나는 몇 시간 자면 될까? [이그노벨상읽어드립니다 Ep.04-2] | 김경일 교수\U0026김태훈 교수\U0026이윤형 교수 13218 투표 이 답변
See also  Blokada Rozrządu 1.2 Tsi | Vw 1.2 Tsi Wymiana Łańcuszka Rozrządu. Cz 1 인기 답변 업데이트

See also  체크 체크 국어 2 1 답지 | [강남인강] 중2 1 국어 천재박영목 체크체크 1강_박세경 쌤 71 개의 자세한 답변

이 기사는 인터넷의 다양한 출처에서 편집되었습니다. 이 기사가 유용했기를 바랍니다. 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오. 매우 감사합니다!

사람들이 주제에 대해 자주 검색하는 키워드 Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia

 • regresja do poprzedniego wcielenia
 • muzyka do głębokiej medytacji
 • spotkanie z mądrością poprzednich wcieleń
 • muzyka do medytacji
 • medytacja relaksacyjna
 • poznaj swoje poprzednie wcielenia
 • Suit Your Mood
 • Past Life Regression Meditation
 • Discover Past Lives
 • Meet Your Animal Spirit Guide
 • past life regression meditation music
 • deep meditation music
 • relaxing meditation music
 • find out who you were
 • explore your past lives
 • Who Were You In Your Past Life
 • połączenie z duszą

Regresja #do #poprzedniego #wcielenia #|Muzyka #do #głębokiej #medytacji #|Poznaj #swoje #poprzednie #wcielenia


YouTube에서 hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia 주제의 다른 동영상 보기

주제에 대한 기사를 시청해 주셔서 감사합니다 Regresja do poprzedniego wcielenia |Muzyka do głębokiej medytacji |Poznaj swoje poprzednie wcielenia | hipnoza regresyjna poprzednie wcielenia, 이 기사가 유용하다고 생각되면 공유하십시오, 매우 감사합니다.

Leave a Comment